Впродовж тижня толерантності серед учнів 2-х класів були проведені уроки гарної поведінки на тему “Поспішаймо творити добро”.
Учні переглядали відео “Каструлька Анатоля”, яке навчає нас, що бути особливим – це нормально. Відбувалося активне обговорення переглянутого, учні робили висновки про те, чому важливо робити добро. А ще виконували вправи “Чим ми різні” та “Неповторні листочки”.
До Дня толерантності серед учнів 3-х класів було проведено виховні години на тему: “Дерево толерантності”. Учням було запропоновано для перегляду відео про толерантність. Третьокласники активно ділилися своїми думками, якими рисами має володіти толерантна людина. Також учні з захопленням виконували вправи “5 добрих слів”, “Неповторні листочки” та створювали спільні “Дерева толерантності”.
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/20221115_120334-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/20221122_093725-768x1024.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/20221122_094844-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/20221122_102443-768x1024.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/20221122_104827-768x1024.jpg)