Наші цінності

Замало мати знання та розум, треба й мати добру душу

Школа – це не лише місце, де можна здобути знання, це також і місце, де в серце кожної дитини вкладають людяність, толерантність, милосердя, доброзичливість та любов до довкілля.
Основними цінностями нашої школи є розкриття потенціалу кожної дитини, сприяння її творчій та пізнавальній активності, повага до неї та її вибору.
Ми формуємо навички роботи у колективі, навчаємо толерантності, вмінню ефективно співпрацювати; пропагуємо прозорі та відкриті стосунки між вчителями, батьками, дітьми;сприяємо формуванню особистості дитини, враховуючи її особливості та таланти;прагнемо розвинути у дітей відкриту свідомість сучасного громадянина.

Ми, вчителі, безперервно розвиваємось для підвищення власного професійного рівня, щоб мати можливість якісно передати нашим учням знання та сформувати уміння й навички, якими діти скористаються у майбутньому. Усі педагоги намагаються стати наставниками на шляху пізнання світу та різноманітних наук.
Ми – вчителі, учні, батьки – навчаємо цінувати та розвивати у собі гідність, рівність, справедливість, чесність, взаємоповагу та відповідальність. Усі разом вчимося любити, цінувати та охороняти довкілля, виховуємо лідерів та патріотів.
Ми прагнемо виховати, виростити, виплекати – ОСОБИСТІСТЬ, Людину з великої літери: самодостатню, самоідентифіковану, сформовану як повноцінну особистість. Індивідуальність, що не боїться перепон на життєвому шляху, може та вміє здобувати знання, використовуючи їх на практиці. Людину, що не має рамок та обмежень у пізнанні світу, що вміє комплексно збирати та аналізувати інформацію, не боїться експериментувати та інтегрувати знання різних сфер науки у свою діяльність.

Особистість, що пишається бути собою, приймає себе такою, як є, вважає свою індивідуальність досягненням.Людину, що живе та пізнає світ за принципом «ТУТ і ЗАРАЗ», вміє відповідати сучасним віянням та тенденціям. Вдосконалюється, розвивається, вчиться із натхненням безперервно впродовж усього життя. Що цінує себе, інших та світ навколо. Не відкладає свої таланти та життя «на потім». І головне – ми виховуємо ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, що люблять та поважають свою Батьківщину та мову, що цінують і бережуть свою родину та Віру, прагнуть жити на своїй землі та змалечку гордо кажуть: «Я – Українець!»