УВАГА! КАНІКУЛИ!!!

З 18 по 31 жовтня у школі КАНІКУЛИ! Бажаємо усім добре відпочити, бути здоровими  і з радістю повернутися на навчання 1 листопада!

Панельна дискусія

Панельна дискусія на тему” Чи можливо захистити себе від кібербулінгу?” для учнів 11-А, 11-Б класів 13 жовтня 2021 року провела вчитель  історії Притула С. В. та запрошені гості: вчитель інформатики Андрейців З.М. , інспектори сектору ювенальної превенції лейтенанти поліції Білич Д. В., Стецюра Т. Р.

“Музейна педагогіка”

13 жовтня 2021 року в Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського, в рамках « Музейна педагогіка» , пройшов бінарний урок з географії та математики в 9- Б класі. Учні мали нагоду проявити свою кмітливість та знання у пізнавальному та захоплюючому квесті «Географічні карти.Математична географія.» Вчителі: Оксана Шишка, Ольга Боднар.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ

З метою відзначення Дня захисника та захисниці України до школи завітав учасник АТО , військослужбовець, батько учениці нашої школи Ващук Роман Васильович , який разом з учнями 9-В,8-А та учнівським самоврядуванням школи підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України, після чого Роман Васильович розповів учням важливість цього свята та запросив у гості у […]

Бінарний урок

12жовтня 2021 в Львівській обласній науковій бібліотеці пройшов бінарний урок з географії та мистецтва в 11-Б класі на тему: «Невідомий Шевченко. Аральська експедиція Шевченко- картограф, Шевченко- художник.» Дякуємо директору бібліотеки п.Сварнику І.І. за цікаву, змістовну розповідь.