Проєкти

Відео про наші реалізовані проєкти

Проєкт громадського бюджету Creative Hubs (творчий центр)- клас під відкритим небом


Creative Hubs (творчий центр)- клас під відкритим небом – мотивуючий простір здобувачів освіти. Нова українська школа потребує суттєвих змін в організації освітнього процесу. Проведення пленерних уроків, організація безпечного сучасного освітнього середовища на території ЗО, створення умов для командної роботи – вимога часу. Це перш за все стосується уроків на свіжому повітрі з природознавства, біології, географії, історії, основ здоров’я, образотворчого мистецтва та ін. Відкритий майданчик – креативний простір для реалізації учнівських проєктів. Створення такого «відритого класу» є успішим досвідом багатьох європейських країн, адже такий Creative Hubs – клас під відкритим небом – чудова та безпечна альтернатива шкільним кабінетам.

Участь в обласному конкурсі мікропроєктів “Капітальний ремонт із заміною вікон на енергозберігаючі у СЗШ №99 м. Львова”

Проєкт громадського бюджету Смаколик LAND


Актуальність даного проекту полягає в тому, що одним із найважливіших чинників формування здорового способу життя школярів є організація харчування. Приготування якісної їжі, художньо та раціонально оформлений інтер’єр їдальні забезпечує як збереження здоров’я дітей, так і позитивне сприйняття життєдіяльності школярами, естетичну насолоду та комфорт дітей у зоні відпочинку. Всі ці фактори сприяють ефективності навчально-виховного процесу. Саме тому проєкт «Від благоустрою шкільної їдальні до збереження здоров’я дітей» передбачав модернізацію приміщення їдальні закладу: ремонт та оптимізацію певних зон їдальні та придбання столів та стільців, що дозволило створити комфортні умови дня організації правильного та раціонального харчування школярів та працівників закладу.

Кольорова гама приміщення, якість меблів та їх зручне розташування, загальний дизайн приміщення – все це є запорукою створення справжньої зони комфорту в шкільному середовищі, гарантією збереження здоров’я дітей. Якісна їжа, естетика та раціональність дизайну шкільної їдальні позитивно впливає як на підвищення апетиту, покращення настрою школярів, так і на відновлення їх емоційних і фізичних сил, що збільшить учнівську працездатність під час навчально- виховного процесу.Проєкт громадського бюджету АКТОВА ЗАЛА – інтерактивно-креативний простір 

Метою проекту є сприяння гармонійного розвитку та вихованню підростаючого покоління через створення комфортних та безпечних умов для забезпечення змістовного дозвілля здобувачів освіти, згуртованості класних колективів, активізації можливостей спілкування серед школярів, розвиток творчих здібностей здобувачів освіти, виховання любові до культури, виявлення творчих, діяльних, обдарованих дітей, залучення батьків та школярів до культурно-просвітницьких заходів, можливість реалізації власних креативних проектів.

Барвистості та виразності будь–якому виступу завжди надають звукове, відео та світлове оформлення, тому актова зала оснащена повним комплектом аудіо та відеовідтворюючої апаратури. Питання візуалізації для полегшення процесу сприйняття інформації вирішується за допомогою ноутбука, проектора та проекційного екрану. Система посилення та обробки звуку комплектується мікшерним пультом і мікрофонами. Світлове рішення, задля проведення яскравих святкувань, реалізовується за допомогою переносного освітлення – колорчейнджера та дискобола.

 

Проєкт громадського бюджету Сo – working zone – простір для навчання та творчості  

Коворкінг – це модель роботи (co-working). Саме тому ми реалізували проєкт, який перетворив звичайний шкільний вестибюль на коворкінг – зони – комфортне місце для спілкування, обміну досвідом, навчання та навіть відпочинку, де учасники, залишаючись незалежними та вільними, використовують загальний простір для своєї діяльності.

 Проєкт громадського бюджету «Інтернет – бібліотека – трансформер»   об’єднала в собі елементи навчання, відпочинку та розвитку для здобувачів освіти. Завдяки яскравому дизайну бібліотеки, правильному зонуванню простору та забезпечення доступу до інформації на різних носіях бібліотека перетворилася не лише на місце для навчання, а й стала центром громадського життя у школі. В рамках проєкту два приміщення бібліотеки були повністю відремонтовані, закуплені нові полиці та стелажі для зберігання книг. Читальний зал обладнали за останнім словом SMART просторів та зонували за допомогою меблів – трансформерів створивши зону інтернет та медіа, простір для соціокультурних заходів, «Комфорт-зону» та «Зону тиші». Також забезпечили простір проектором, електронними книгами та іншими засобами необхідними для всебічного розвитку школярів.

Окрім цього в приміщенні бібліотеки заплановано проводити різноманітні освітні заходи, обговорення та кінопокази.
Завдяки активному колективу та якісній співпраці учнів, батьків та вчителів, бібліотека перетворилася на справжній центр громадського життя та інноваційного розвитку у закладі освіти.