Тиждень толерантності

Впродовж  тижня толерантності серед учнів 2-х класів були проведені уроки гарної поведінки на тему “Поспішаймо творити добро”.

Учні переглядали відео “Каструлька Анатоля”, яке навчає нас, що бути особливим – це нормально. Відбувалося активне обговорення переглянутого, учні робили висновки про те, чому важливо робити добро. А ще виконували вправи “Чим ми різні” та “Неповторні листочки”.

 

 

 

 

До Дня толерантності серед учнів 3-х класів було проведено виховні години на тему: “Дерево толерантності”. Учням було запропоновано для перегляду відео про толерантність. Третьокласники активно ділилися своїми думками, якими рисами має володіти толерантна людина. Також учні з захопленням виконували вправи “5 добрих слів”, “Неповторні листочки” та створювали спільні “Дерева толерантності”.

 

З учнями 6-х класів проведено години спілкування  на тему “Будь завжди людиною”. Учні переглядали відео “Якого кольору толерантність”. Школярам було запропоновано вирішити конфліктні ситуації з позиції толерантної людини. Ще учні виконували тест “Наскільки ви толерантні?” А “Притча про цвяхи”, яку слухали діти, навчає спілкуванню без словесних образ.

Серед учнів 8-х класів відбувалися години спілкування на тему: “Толерантність. Що я про неї знаю?”

Восьмикласники охоче ділилися своїми думками про толерантне ставлення до інших. Слухали варіанти конфліктних ситуацій і пропонували їх вирішення з позиції толерантної людини. Також учасники виконували вправу “Павутинка”, під час якої говорили компліменти іншим і отримували компліменти взамін. Таким чином учні вчаться звертати увагу на позитивні якості кожної людини.

Залиште коментар