Сьогодні наші дітлахи цілісінький день дарували одне одному свої найяскравіші усмішки
Розпочали день з компліментів на ранкових зустрічах і гайда до нових пригод
Крутезні актори показали веселе шоу “Пригоди Буркотика”
Разом з наставниками наші діти вивчали англійську, виготовляли метеликів та приготували сувеніри з моря, а майстер-клас з приготування піци був не тільки захопливим, а ще й дуже смачним.
Не забуваємо дбати й про духовний світ діток: сьогодні наші учасники відвідали монастир Отців Оріоністів, де дізналися про це згромадження, а також весело провели час
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/354461369_710848541051211_7708157495819241359_n.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/355133235_710848394384559_8739049291422080693_n.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/355156029_710848324384566_6660824130466027611_n.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/355161681_710847871051278_2371017276328681521_n.jpg)