13 червня, вчитель математики Олена Сеник взяла участь у Надія Ліцей – в робочі зустрічі з учителями із семи пілотних закладів освіти Львівщини з впровадження НУШ у базовій освіті за участю Павла Хобзея – директора КЗЛОР “Львівський ОІППО”, Марії Василишин – проєктної менеджерки зі змісту освіти Команди підтримки реформ МОН, співавторки модельних навчальних програм з математики та Марії Барни – завідувачки кабінету координації впровадження НУШ КЗЛОР ЛОІППО.
У процесі роботи учасники обговорили проблемні питання, що виникли у процесі проведення загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти з математики в умовах воєнного стану;
-
конструктивно поспілкувалися щодо вироблення та застосування інструментарію оцінювання результатів навчання у розрізі ГЗР;
-
підвели підсумки другого року впровадження НУШ у 6-их класах пілотних ЗЗСО Львівщини;
-
отримали і обговорили на відповідному рівні інформацію щодо продовження пілотування математики у 7-9 класах окресливши при цьому і коло проблемних питань.
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/353737330_706689011467164_6983911670238004191_n-1.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/353835675_706689038133828_3455261031692474646_n.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/353841157_706689338133798_2385632290834017337_n.jpg)