Новини

Як організувати своє навчання на карантині. Поради.

В Україні через карантин усе навчання перевели на дистанційну форму. Маємо добірку лайфхаків, які полегшать процес твого  навчання.

Дуже важливо, щоб всі усвідомлювали, що карантин – це не канікули і робота в усіх продовжується, тільки переходить в онлайн.

Здається, усе має бути гаразд – ти вже зайнятий. Та багатьом важко тримати дисципліну і працювати віддалено.

Ось кілька порад, які допоможуть зробити дистанційне навчання цікавішим і легшим:

Грамотний тайм-менеджмент. Тобі взагалі важко довго втримувати увагу на чомусь, а тим паче – якщо ти вдома. Щоб навчання не розтягувалось на весь день, щоранку складай мінірозклад. Детально прописуй, що стільки часу проводиш над завданням, а стільки – за відпочинком. Обов’язково роби перерви хоча б кожні 20-30 хвилин – так ти ще не встигнеш остаточно втомитись. А завдяки розкладу бачитимеш, коли далі зможеш займатись чимось цікавим.

Окреме робоче місце. Розмісти на столі для навчання всі необхідні для цього предмети (бажано із запасом). Так ти сам  створиш свій робочий простір, це слугуватиме додатковим стимулом там займатись справами;

Роби коротенькі руханки кожні 1-2 години. Під час ізоляції всім буде корисно більше рухатись.

У тебе з часом може зникати мотивація до навчання – це нормально. Спробуй створити нову атмосферу –уяви  себе учнем котроїсь із казкових шкіл або придумай щось своє.

Не забувай про методики STEAM-навчання.  Зроби власний дослідницький проєкт –протягом карантину спостерігай за ростом рослини у вазоні, змайструй собі помічника з канцелярських приладів чи розроби систему сортування каструль, щоб вони не падали і не гриміли. Винаходити і досліджувати разом – неймовірно захоплює.

А ще. Під час вимушеної ізоляції непросто всім, а добрі твої слова та допомога для найрідніших підтримують найкраще.

 

Залиште коментар