У середу, 8 червня, вчителька української мови та літератури Ірина Козіброда провела заняття з мовленнєвої культури для внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у нашому закладі освіти.
Головною метою уроку є подолання бар’єрів при переході на українську мову. Наші гості ділилися враженнями від перебування у Львові, розповідали про свої рідні міста, визначали спільні та відмінні риси своєї малої Батьківщини та міста Лева, яке стало для них тимчасовим прихистком.
За допомогою гри “Де я?” ділилися улюбленими місцями у Львові, про які хотіли б розповісти тим, хто ніколи тут не бував.
Вперед до мети ![🙂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png)
![🙂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png)