З ініціативи Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА проводиться волонтерський проєкт «Почуй лікаря», мета якого донести до школярів цікаву інформацію як зберегти своє здоров’я.
1 травня в в рамках даного проєкту відбулась цікава зустріч школярок-восьмикласниць нашого закладу освіти із лікарем-волонтером М.Козловською на тему «Гінекологія. Статеве дозрівання».
Дівчатка багато почерпнули для себе про засоби гігієни, інфекції та їх профілактику, переглянули презентацію про профілактику здоров’я дівчинки-жінки, а також отримали фахові відповіді на питання від медичного працівника.
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/344402742_264269176024658_9104753602835498958_n-1024x576.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/343977086_1045677943074024_552702936059790305_n-1024x576.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/344693445_953904639189581_346661372346231104_n.jpg)