До нас завітали студенти-лектори Української академії лідерства Костів Юлія та Лаціннікова Марина за підтримки USAID провели тренінг “Обирай майбутнє” (кар’єрна програма, що допоможе визначитися з напрямками кар’єрного розвитку в майбутньому) для учнів 11-х класів.
Яким повинен бути лідер, як розвинути soft skills – над цими питанням працювали на тренінгу.
Одинадцятикласники виконували інтерактивні вправи, почули поради щодо методів тайм-менеджменту (метод “Pomodoro”, матрицю Ейзенхауера), основи цілепокладання (методика “SMART”), ораторську майстерність, командотворення, пройшли кар’єрне тестування і завершили тренінг рефлексією.
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336268378_865660954532289_4970416327053176532_n-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/335460903_1148775205814025_3847472368618233283_n.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/336320206_773414587720913_2131509903215627597_n.jpg)