У рамках декади української мови та літератури, зарубіжної літератури була проведена мовознавча гра ” Бринить- співає наша мова” між командами 6-Б та 6-Д класів. Учасники гри вкотре переконалися в тому, що наша мова, найчарівніша, найдорожча, стала для нас не лише засобом спілкування, а й сильною зброєю, яка допомагає визначити нашу національну ідентичність, об’єднує заради спільної перемоги.
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-02df4ed3baaf3777d7f6a7229b8b7607-V-768x1024.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-62c7b35e7fc318e2e4f12ac15ba8bc18-V-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-4531bef557eb8c567d6f3efce4176499-V-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-41983b26a561e04ae16594798939ae18-V-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-ba4439650b5ddf77a616b2671ae3fd30-V-768x1024.jpg)