У рамках декади української мови та літератури, зарубіжної літератури відбулася мовно- літературна гра “Хто зверху?” між учнями 8-Г (команда “Руслан”) та 8-Б (команда “Карпати”) класів, яку підготували вчителі Наталія Новіцька та Наталія Копаєва. Учні зіграли у 5 раундів. У фіналі гри команди змогли подвоїти свої бали. Метою гри є залучення учнів до джерел і витоків народної мудрості, розвивати пізнавальні інтереси вихованців, сприяти формуванню духовно багатої мовної особистості та виховувати любов до рідного слова. У грі здобула перемогу команда “Руслан”.
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-1fd94eac444831018f9aee5b39df5c96-V-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-9ec53f2ee865a9058f4be87a50504b9b-V-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-427f5c9a7758a182451caf828c57b76c-V-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-310d10053f44e9679fd3bbe9c501db44-V-1024x836.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-92de4f553e8f72b4be7f70323c90ebfd-V-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-20a4edbd923561c67fbabf39f65435c0-V-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-14ea28ef34f92e4d6d539de28531bf92-V-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-b7e6f4b88458dd673756cb2775e8793d-V-768x1024.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-b5673c1e23a0c1c7ba612395a3ad8a5a-V-1024x768.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-f49a559882f058a854faefcfe349fd7a-V-768x1024.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-0d8add11d272c1486217b46d943a3d71-V-768x1024.jpg)