Новини

Мовна прогулянка в театрі опери

Співай, танцюй, говори українською.
У школі для тимчасово переміщених осіб пройшов урок-заняття з культури мовлення – фестиваль лексики та граматики «Мовна прогулянка у Львівську оперу» (учитель української мови та літератури Телішевська Л.С.).
Наш фестиваль різноманітний, але найголовніше, що він про творчість тих, хто хоче вийти за рамки стереотипів та виявити свої креативні здібності, працює над культурою мовлення.
Об’єднавшись у групи, учасники дійства уявили себе артистами оперної вистави, у нас був режисер, ми розподіляли ролі, обговорювали почуте, релаксували …
Цей фестиваль був цікавий усім: від шанувальників репу до затятих меломанів, від старшого покоління до дітей та молоді.
Схоже на те, що на таких заняттях нова необхідна лексика активно сприймається усіма учасниками; вони легко перемикаються на різноманітні види діяльності, а сама активність має невимушений емоційний характер, проходять жваво та весело. Мобільна форма занять не тільки розширює лексичний запас, але й дає можливість повторити граматику, допомагає зняти психологічну напругу, стимулює пізнавальний інтерес слухачів та сприяє їхній успішній адаптації та релаксації. Фестивалимо разом!

Залиште коментар