Новини

Міжнародна акція «LOTS OF SOCKS»


21 березня святкують Міжнародний день людини з із синдромом Дауна. Цей день вибраний не випадково, це двадцять перший день третього місяця пов’язаний з 3 копіями 21-ої хромосоми.
Вперше цей День стали щорічно відзначати з 2006 року і він був заснований на VI міжнародному симпозіумі з синдрому Дауна, проведеному в Пальма де Майорка, за ініціативою правлінь Європейської та Всесвітньої асоціацій Даун-синдром пише zik.ua.


Аби привернути увагу до інакшості, однак не меншовартості, людей з синдромом Дауна по всьому світу в цей день проходить акція «LOTS OF SOCKS». Долучитися до неї просто: треба одягти різнокольорові, непарні чи просто яскраві шкарпетки. Таким чином ви продемонструєте свою солідарність з людьми з непарною хромосомою, й водночас звернете на себе увагу перехожих, зрозумієте, як це – бути не таким, як більшість. Наші учні також вирішили підтримати людей із синдромом і долучилися до акції «LOTS OF SOCKS».

Фото учнів 1-Б (класний керівник Н.Б.Човган), 2-В (класний керівник І.В.Глава), 2-Д (класний керівник І.Ф.Кужим), 3-А (класний керівник Л.М.Процайло), 3-Д (класний керівник О.І.Макар), учнівський парламент “Барви”.

Залиште коментар