Рідна мова – невід’ємна частинка душі кожного українця
З нагоди Міжнародного дня рідної мови учні 9 класів зіграли у квіз, де позмагалися не лише у знаннях мовних тем, а й пригадали цінні аспекти української культури та традицій
Мова – духовне багатство народу. Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити. Василь Сухомлинський
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332713572_915323419509294_6517918630107804806_n.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332704896_504731268284538_197191660066793712_n.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/332159930_909149996902531_6164829396190848233_n.jpg)