ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

 

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 27 квітня мали сьогодні насичений день.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.

о 9.00 годині відбулася всеукраїнська хвилина мовчання за усіма загиблими, як військовими, так і цивільними, через вторгнення рф в Україну.

Класні керівники у цікавій та змістовній формі розповіли дітям про необхідність дотримання правил під час сигналу повітряної тривоги , пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; небезпека отруєння хімічними речовинами, мінна безпека, надання першої домедичної допомоги. СКЛАДАЛИ “Тривожний рюкзачок”.

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні відео ролики про мінну безпеку; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

Для учнів старшої школи продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей.

Також провели спортивну естафету з елементами вправ з цивільного захисту для учнів 3 та 6 класів.

На завершення, на шкільному стадіоні відбувся майстер-клас із гасіння пожежі, правила користування вогнегасниками.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! проведено цікаво та повчально.

https://fb.watch/lgniDSIldM/

Залиште коментар