З нагоди 152-ї річниці від дня народження Лесі Українки, учні 7-Д класу разом зі своїм класним керівником Лілією Телішевською взяли участь у VR-проєкті «Леся Українка – Wonder Woman у VR».
Школярі відчули себе частиною історії та культури України, дізнавшись багато цікавого про життя та творчість видатної української поетеси.
За допомогою VR-експедиції “Мандрівний клубок: дорогами Лесі Українки”, VR-галереї та VR-кав’ярні, учні мали можливість зануритись у світ Лесі Українки та відчути атмосферу тих часів, коли жила поетеса.
Додатково, учні пройшли квіз, де взаємодіяли з різними персонажами та розв’язувати завдання, пов’язані з історією життя письменниці, а також скористалися нейромережею, що підсилює інтерактивність проєкту. В цілому, усі отримали унікальну можливість заглибитись у світ творчості та життя Лесі Українки за допомогою сучасних технологій.
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/333205448_2424157361081506_288088338737465778_n-1.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/333082692_979494459704083_7478072925208588876_n-1.jpg)
![](https://lvivschool99.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332915031_193162926667663_4999359695719513970_n-1.jpg)