21 листопада -День Гідності та Свободи.
Здобувачі освіти пригадали події створення цього дня, переглянули фільм «Події на майдані», та виконали спільно завдання, розставивши події в хронології.
Віддали належну шану патріотизму й мужності громадянам, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави. Діти створили асоціативний кущ до слова “гідність”, визначили гідні та негідні вчинки, дали відповідь на такі важливі поняття у житті кожного українця, як “Свобода”, “Гідність”
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
… Моя Україна, це прапор блакитний
із жовтим колоссям і пташка в гаю.
Ніхто не вбиває, ніхто не стріляє,
ніхто не загарбує землю мою…
…Така Незалежна Соборна Країна,
омріяна в думці і бачена в снах. ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)