Новини

Чим зайняти себе, коли всі уроки виконано?

Чим зайняти себе, коли усі домашні завдання виконано?

Маємо для тебе кілька варіантів:

  1. Роби зарядку. Дотримуючись карантину, можна більше часу приділити власному здоров’ю та – навчити себе гарних звичок. Заняття фізичними вправами – одна з них. Тим паче, у час карантину ти не відвідуєш уроки фізкультури.
  2. Цікаві ютуб-канали для всестороннього розвитку.
  3. Намагайся вивчати іноземні слова. Придумай власну гру, де ти вивчатимеш певну кількість слів на день, записуючи їх на стікерах або у блокноті. Стікери з назвати ти можеш приклеювати на речі вдома, тим самим нагадуючи кожного разу собі ці слова. В таку гру ти можеш грати з рідними.
  4. Якщо любиш подорожувати, то карантин тобі не стане на заваді. Ти можеш відвідати різні країни, музеї, виставки.
  5. Також ти можеш самотужки або ж рідними приготувати щось смачненьке. Так ти проведеш час з рідними цікаво та весело.
  1. Слухай казки народів світу. Так-так, слухай, а не читай.
  2. Грай в ігри. Окрім різноманітних настільних ігор, всією сім’єю можна зіграти в “Крокодила”, або в “Хто я?” (це розвиває і логіку і артистичні здібності). Можна пригадати ігри, які ви самі любили грати в дитинстві: морський бій, хованки, фанти, “море хвилюється раз”, тепло-холодно тощо. Можна пограти у волейбол чи в “печену картоплю” повітряною кулькою. Набрати у миску води, зробити саморобні вудочки зі скрепкою і влаштувати риболовлю.
  3. Займайся творчістю. В мережі є безліч онлайн-майстер-класів з аплікації, оригамі, виробів з тканини та інших підручних матеріалів. Найлегше – це зайнятися малюванням, але малювати можна героїв улюблених мультфільмів, або комікси за їхніми мотивами. Також ці заняття можна ускладнювати. Наприклад, малювати, але лівою рукою; писати, але справа наліво.

Бажаємо провести час цікаво та з користю!

Усі активні посилання додано в статті “Корисні посилання для дітей”

Залиште коментар