Новини

Чи істотно змінилися уроки фізичного виховання?

Чи істотно змінилися уроки фізичного виховання?

Аби відповісти на це питання, варто почати з того, що у 60-ти школах міста Львів вдосконалили урок фізкультури впровадивши концепцію програми “Здорова Постава”. І наша школа входить до цього кола. Для того, щоб це нововведення було ефективним, вчителі фізичного виховання пройшли спеціальні 30-годинні навчання. Їх проводили кваліфіковані фізичні терапевти реабілітаційного центру Zarpa.
Основна ціль на занятті– зміцнення стоп та м’язів, від котрих залежить правильна постава. На це і будуть направлені усі вправи під час уроку.
   Останній буде складатися з наступних етапів:
     Розминки. Мета – підготувати м’язи до тренувань.
     Власне вправи на зміцнення м’язів стоп.
     Основна частина, під час якої відбуватиметься комбінування вправ, з ціллю задіяти усі м’язи тіла.
Процес навчальної підготовки вчителів поділявся на дві частини, такі як теорія та практика.
Теорія.
На початку вчителі фізкультури ознайомилися з типами постав, а також порушеннями, що можуть виникати, та їх характерними ознаки. Це забезпечило обізнаність педагогів з цих питань та дало змогу консультувати батьків про можливі відхилення у поставі їх дітей, аби ті матимуть змогу вчасно звернутися за консультацією до відповідних лікарів. Це питання є надзвичайно важливим та потребує вчасного втручання.
Практика.
Реабілітологи, які працюють в центрі Zarpa, розробили вправи, спрямовані на профілактику будь-яких порушень опорно-рухового апарату. Вчителі будуть використовувати цей комплекс дій під час уроків у майбутньому, а також уже встигли випробувати їх на собі. Лоїш Оксана Володимирівна та Андрушко Оксана Володимирівна одні з найперших вчителів з фізичної культури Середньої загальноосвітньої школи №99, які прийняли участь у навчаннях. З нетерпінням очікуємо нових уроків з фізичної культури для наших учнів.
Організатори навчання вчителів з фізичної культури: https://zarpa.com.ua/avtorski-programi/grupovi-zanyattya

Залиште коментар