Дорогі учні, шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника.
Упродовж року на цю мить з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Останній шкільний дзвінок для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул. Тож від усього серця бажаємо учням гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.
А для випускників шкільний дзвінок пролунав востаннє, нагадуючи про те, що дитинство закінчилося і вони стали дорослими людьми.
Цьогоріч дзвоник пролунав для усіх по особливому, дистанційно. Але відчуття свята не зменшилося ані на хвилину.
Нехай відлуння цього останнього дзвінка для вас залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя.
Висловлюємо безмежну подяку вчителям за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, олімпіадах, змаганнях цього навчального року наші вихованці були одними з кращих.
А всім батькам зичимо, щоб діти обов’язково виправдали ваші батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду.
Тож вітаємо усіх із святом Останнього дзвінка, з успішним закінченням ще одного навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!
З повагою, директор школи Віра Мохнацька та голова профспілки Галина Півтораніс.

Залиште коментар