Оберіг для воїна від учнів 3-А та 4-А класів
Всі ми переживаємо зараз нелегкі часи. На жаль,війна не закінчилась-бійці продовжують воювати. Ще у давнину наші пращури-козаки вірили,що обереги здатні захищати воїнів. Учні 3-А та 4-А класу своїми руками,вкладаючи частинку свого серця, сплели обереги-браслети та обереги-янголи.
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити