конкурс “Зустріч із казковими героями”
14 лютого педагог-організатор Хміляр Наталя та учнівське самоврядування “Барви” для учнів 1-В і 1-Г класів провели конкурс “Зустріч із казковими героями”Діти відповідали на запитання за змістом українських народних казок, відгадували загадки від казкових героїв, за телеграмами дізнавались, хто з казкових героїв не зміг прийти на конкурс, а також відгадували до якої казки ілюстраціяНайактивніші отримали в … Читати далі конкурс “Зустріч із казковими героями”
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити