ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ
З метою відзначення Дня захисника та захисниці України до школи завітав учасник АТО , військослужбовець, батько учениці нашої школи Ващук Роман Васильович , який разом з учнями 9-В,8-А та учнівським самоврядуванням школи підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України, після чого Роман Васильович розповів учням важливість цього свята та запросив у гості у … Читати далі ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити