День української писемності та мови
Учнівське самоврядування “Барви” вітає з Днем української писемності і мови! Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ.Велична, щедра і прекрасна мова.Прозора й чиста, як гірська вода,Це України мова барвінкова,Така багата й вічно молода.
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити