21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови серед здобувачів освіти третіх класів в межах школи відбувся мовленнєвий квест «Збережемо наш скарб-рідну мову!» Батьки також були учасниками ,вони дітей зустрічали на кожній станції. Інтелектуальна гра пройшла весело і пізнавально.
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити