Сьогодні, 16 лютого 2022 року відзначаємо День єднання! Здобувачі освіти підняли синьо-жовтий прапор та виконали “Ще не вмерла України…” В єдності – ми сила! #UAразом Управління освіти ДГП Львівської міської ради Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів м.Львова
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити