21 листопада -День Гідності та Свободи. Здобувачі освіти пригадали події створення цього дня, переглянули фільм «Події на майдані», та виконали спільно завдання, розставивши події в хронології. Віддали належну шану патріотизму й мужності громадянам, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави. Діти створили асоціативний кущ до слова … Читати далі День гідності та свободи
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити