Учнівське самоврядування “Барви” згадали Героїв Небесної Сотні, які є уособленням людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Провели майстер-класи з виготовлення “Ангелів пам’яті” з учнями 3-Г та 3-Б класів, не завадила цьому і повітряна тривога, продовжили майстер-клас в укритті.
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити